Odwiedź nas w

dekoracja sali

Posty: 1113Strona 42 z 751 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 75
Paulinkaa824 offline
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Bolesławiec
Data Ślubu: 0- 0-2012

Re: dekoracja sali

13 lis 2010, o 23:20

Majaa
ja bym na tej sali dodała coś tak jak mówiśz róż fiolet ale koniecznie musisz dodać zielony, żeby ozywić całą salę, bo zrobi ci się mdło i nudno... zielone kompozycje różowe i fioletowe pieknie będą wyglądały na wcześniejszych stronach mnóstwo takch połączeń.

majaa offline
Stan podgorączkowy
Data Ślubu: 30 lipca 2011

13 lis 2010, o 23:32

Paulinka zgadzam się z Tobą w zupełności, że zielony ozywi salę..jakoś o tym nie pomyślałam..w takim razie chyba raczej lepiej bedzie pasowac moja druga opcja którą rozważałam..tylko gerbery kremowe połączyc z różowymi -takima jak na zdjątku..hmm?? Poniżej linki:

http://decorado.pl/main/picture.php?f=pict_max&i=000503

http://decorado.pl/main/picture.php?f=pict_max&i=000495

albo opcja z frezjami:

http://decorado.pl/main/picture.php?f=pict_max&i=001229

phillemon offline
ABSOLUTNY MANIAK
Miejsce Ślubu/wesela: Dominikanie /Tomaszowice

dekoracja sali

14 lis 2010, o 22:33

jak dla mnie to przy takiej sali biel, beż, zieleń ... żeby się za różowo nie zrobiło
Obrazek

Architekt, fotograf, podróżnik...

http://duzymiliterami.blogspot.com BLOG O ZDROWIU !
http://dzieckoje.blogspot.com INSPIRUJĄCE JEDZENIE DLA DZIECI
http://dukkala.blogspot.com
http://www.frs-architekci.pl/blog

majaa offline
Stan podgorączkowy

14 lis 2010, o 23:01

Wg mnie kremowe kwiatki zleją się z kolumnami..dlatego myslałam o kombinacji kolorów..

phillemon offline
ABSOLUTNY MANIAK
Miejsce Ślubu/wesela: Dominikanie /Tomaszowice

14 lis 2010, o 23:04

myślałam raczej o jasnym beżu / kremowo-białym :) żeby był sporo jaśniejszy niż słupy
Obrazek

Architekt, fotograf, podróżnik...

http://duzymiliterami.blogspot.com BLOG O ZDROWIU !
http://dzieckoje.blogspot.com INSPIRUJĄCE JEDZENIE DLA DZIECI
http://dukkala.blogspot.com
http://www.frs-architekci.pl/blog

Miya offline
ABSOLUTNY MANIAK
Miejsce Ślubu/wesela: Tomaszowice/Andel's
Data Ślubu: 9 lipca 2011

dekoracja sali

15 lis 2010, o 11:34

motylka, sala jest bardzo ładna. :) Praktycznie każdy kolor do niej pasuje. Ja poszłabym w żywe kolory. Fiolet z zielenią, madżenta z granatem, czerwony, może kolory wiosenne żółty, zielony, pomarańczowy.

majaa, ja uważam, że to dobry pomysł. :) Pływające świeczki wyglądają super. Tylko żadnych jasnych kolorów, trzeba tą salę ożywić. :)

Ja niedawno napisałam Wam wizje dekoracji, teraz zmieniliśmy parę rzeczy i zilustrowałam ją dla Was. Co myślicie? Czy jeszcze coś jest do zmiany?

Rzut sali
Obrazek

Sala Ametyst, Topal i Opal to sala jadalna, którą widać na tym wirtualnym spacerze. Break out arena to sala taneczna. Z sali Diamond chcemy zrobić chill out room.

Florystyka ślubna
Sceneria baśniowa, kraina elfów z fruwającymi eterycznymi motylami.Klimat całej oprawy florystycznej będzie utrzymany w kolorystyce szafiru, bieli, amarantu, fuksji.

Bukiet Ślubny wykonany z szafirowych kwiatów do wyboru lub możemy pomieszać: hortensje, anemony, groszki,ostróżki, szafirki z dodatkiem koronkowych szafirowych i białych motyli oraz delikatnymi pędami spływającego storczyka.

Obrazek

Bukiet do rzucenia wykonany z amarantowych róż główka przy główce z dodatkiem białego motyla.

Obrazek

Butonierka dla Pana Młodego szafirowy kwiat idealnie dobrany do bukietu ślubnego, wstążka dopasowana do koloru garnituru,

Obrazek

Bukiety dla Druhen w tym samym stylu z motylami tylko w kolorze fuksji również do wyboru kwiaty proponuje piękne hot pink hortensje cena uzależniona od wielkości bukietu

Obrazek

Butonierki dla Drużbów w kolorze szafiru lub fuksji,wstążki dopasowane do koloru garnituru,proszę o podanie koloru garnituru Drużbów.

Bransoletki kwiatowe z rozwiniętych pięknych róż w kolorze intensywnej fuksji z dodatkiem białego motyla i kilku kwiatuszków szafirowej ostróżki

Poduszeczka na obrączki wykonana z szafirowych kwiatów z dodatkiem dwóch siedzących białych motyli.

Obrazek

Koszyczek udekorowany w kolorach bieli i fuksji z akcentem szafiru z rożkami również w powyższych kolorach wypełnionymi płatkami róż w kolorach bieli i mocnego różu.

Dekoracja aut
Dekoracja czarnych kabrioletów - Na maskach tych samochodów usiadły tuziny motyli - duże i małe w bajkowych kolorach od bieli poprzez takie (benzynowe mieszanki) kolory przechodzące akwarelowo bieli, lilia, szafiru, różu i fuksji. Motyle tworzyłyby jakby taka literę S na masce.

Kabriolet Pary Młodej proponuję tylko w białych motylkach delikatnymi wstążkami w kolorze szafiru zakończonymi mini motylkami, mocowanymi bezpośrednio do klamek, które przy powiewie wiatru frunęły by za Parą Młodą, takie same wstążki zakończone motylami można przymocować do tyłu samochodu.

Oprawa Florystyczna Kościoła

Dekoracja głównej bramy - Fiolki z kwiatami eustomy w kolorze mocnego różu, mocnego fioletu.Cena za fiolkę z kwiatem.

Obrazek

W pierwszej części kościoła(tej bliżej ołtarza) będą pompony z białej hortensji z dodatkiem broszki z kwiatów szafirowych i fuksjowych.
Obrazek
Obrazek

Kompozycja przed ołtarzem główna wykonana z białych hortensji z dodatkiem szafiru i mocnego różu.

Kompozycja na ołtarzu po dwóch stronach na uskokach wykonane w tym samym stylu co główna kompozycja.

Płatki róż: można posypać wzdłuż ławek ok.25 metrów

W kościele będzie również dywan z naszym monogramem.

W kościele będzie również dywan z naszym monogramem.

Obrazek

W drugiej części kościoła, na stojakach, na których równiez można przygotowac ciekawe kompozycje wykonane z białych-szafirowych hortensji z dodatkiem amarantowych róz i spływającym szarłatem i broszka z motyla.
Będą również przed kościołem.
Obrazek

Przed kościołem będzie tablica z naszymi imionami i datą ślubu
Obrazek

Oprawa florystyczna Hotelu L"Andels

Schody prowadzące do góry, na co drugim szklany lampion z malinowa świecą z motylem przy szyjce w kolorze białym i puszczoną szafirowa wstążką

Obrazek

Schody prowadzące do góry, na co drugim szklany lampion z malinowa świecą z motylem przy szyjce w kolorze białym i puszczoną szafirowa wstążką,

Na ścianie prowadzącej w górę girlandy z kwiatów i białych motyli, niektóre z mocniejszymi akcentami szafiru, maliny.

Obrazek

Przed wejściem do sali głównej - dwie piękne białe lakierowane donice na nich duże mięsiste kule z szafirowych, magicznych hortensji, po donicy spływają przeźroczyste girlandy kryształów.

Sala do tańczenia do sufitu przywieszone sznury kryształów i kwiatów, np. różowych storczyków.

Obrazek

Oprócz tego na sali będzie taka dekoracja świetlna.

Obrazek

Sala bankietowa dla gości

Kompozycje na stołach dla gości w wysokich kielichach wykonane z białych, szafirowych hortensji z dodatkiem mocno amarantowych, malinowych róż i szafirowych z brylancikami na skrzydłach motyli.

Obrazek

Na stołach będą serwetki z naszym monogramem

Obrazek

Stół Pary Młodej bajkowa kompozycja utkana z samych kwiatów w kolorze szafirowym, białym i mocnej fuksji.

Nad Parą Młodą będzie muślinowy w kolorach szafir, róż,lila baldachim w stylu namiotów bolywoodzkich.Nasz stół będzie stał na takim jakby podwyższeniu.

Obrazek

Środek baldachimu nad Parą Młodą będzie piękna kula z hortensji z dodatkiem białych motyli.

Obrazek

Na suficie będą kryształowe żyrandole.

W oknach proponuję białe tkaniny związane sznurami z pomponami w mocnych namiętnych kolorach fuksji i szafiru, na ich tle spadające kryształy w kolorze szafiru, różu i przeźroczystych kryształków.
Obrazek

Kompozycje na bary w formie kwiatowych torcików wykonane z białych, szafirowych i amarantowych hortensji z dodatkiem koronkowych motyli.

Obrazek

Obrazek

Dekoracja tortu( nawiązujaca do całości dekoracji, konkretne kwiaty do uzgodnienia)

Apartament Pary Młodej - niespodzianka. ;)

Inicjały Pary Młodej z kwiatów przymocowane do drzwi wykonane z białych i mocno amarantowych goździków.

Obrazek

Chill out room

W osobnej sali stworzymy gościom możliwość odpoczynku. Na czerwonych kanapach będą mogli usiąść spokojnie z drinkiem, posłuchać spokojnej muzyki i pogadać.

Obrazek

Obrazek

Kolorystyka - czerń, czerwień, fuksja

Dekoracja

W oknach proponuję spadające czarne fioleki z kwiatami pnącej gloriozy w kolorze mocnego różu z cytrynowymi lamówkami, tworzące ciekawą plątaninę.

Na głównym stole kompozycja na czarnej designerskiej paterze z kwiatami czerwonego anturium z dodatkiem fuksjowej gloriozy

Obrazek

Obrazek

Kompozycje na blacie - kwiaty storczyka zanużone w wodzie z pływającą świecą.

Obrazek

Poprawiny
Dekoracja

Kolorystyka: słodkie pastele:

Przed wejściem w szarobiałych wiklinowych koszach przewiązanych dużą atłasowa kokardą w groszki i z zgufrowanym tiulem znajdują się kompozycje lekkie, zwiewne w pastelowych kolorach wykonane z sezonowych.

Bukieciki wykonane z pastelowych róż z dodatkiem wstążek w kropki
zawiązanych w kokardy,bukieciki będą od dołu wykończone zgufrowanym tiulem w formie takich spódnic baletnic.
Obrazek
Obrazek

Lampiony w przecieranych biało-szarych wiklinowych osłonkach z opadająca kokardą w groszki.

Obrazek

I jak?
Ostatnio edytowano 15 lis 2010, o 12:49 przez Miya, łącznie edytowano 1 raz

Tsunami offline
Stan podgorączkowy
Data Ślubu: 3 września 2011

dekoracja sali

15 lis 2010, o 12:38

Ja powiem szczerze :) Nie ogarniam tego wszystkiego :lol: Miya, będziesz musiała zdać skrupulatną fotorelację z ślubu i wesela, bo choćbym bardzo chciała nie potrafię sobie sama tego wyobrazić ;) Kilka pomysłów naprawdę bardzo mi się podoba, a niektóre sprawiają wrażenie zbyt przytłaczających - mam tu a myśli "namiot" przy Waszym stole. Ale tak jak mówiłam, nie potrafię sobie tego wyobrazić w całości, gdyż dla mnie to zbyt szczegółowe, więc czekam na efekt końcowy :roll:
Obrazek

skarpetka offline
ABSOLUTNY MANIAK

dekoracja sali

15 lis 2010, o 12:46

Miya, nie pamiętam, czy już się wypowiadałam, więc najwyżej jeszcze raz;)
całe założenie (elfickie, baśniowe) jest urocze i wdzięczne, ale wszystko musi być lekkie żeby zagrało. Sala jest duża, pusta i macie pole do popisu, ale wydaje mi się, że będzie się za dużo działo, nawet w chillout zone. Odjęłabym trochę wstążek, przecieranek, kokardek, bo całość zapowiada się magicznie ;) I czemu wstążki w kropki? nawiązanie do poprawin? za dużo grzybów w barszcz.

Miya offline
ABSOLUTNY MANIAK

dekoracja sali

15 lis 2010, o 12:51

Tsunami, na pewno zdam. :) Chciałam Wam już szczegółowo i ze zdjęciami żeby najlepiej sobie móc wyobrazić.
skarpetka, aj, zapomniałam zaznaczyć, lampiony, kwiaty i wstążeczki w kropeczki do dekoracja poprawinowa, gdzieś mi uciekło. Dekoracja na pierwszy dzień kończy się pływającymi świeczkami w chill out roomie. Też nie byłam przekonana do tego namiotu ale zobaczyłam zdjęcia realizacji tego, biały z czarnymi motylami, wyglądał oszałamiająco. :)
Moja florystka obiecała mi, że pojawią się na jej stronie zdjęcia do zimy, z tegorocznych realizacji to Wam pokażę o co mi chodzi dokładnie. :)
Co ty byś dokładnie odjęła/zmieniła itd? :)

sylwia* offline
Ślubny bzik
Miejsce Ślubu/wesela: kraków
Data Ślubu: 18 czerwca 2011

dekoracja sali

15 lis 2010, o 17:38

Miya, tak szczerze to dla mnie tego za duzo co wymyslasz :oops: z lekka przesada

ale skoro Wam sie tak podob to powodzenia zeby wszytsko wyszlo tak jak sobie wymarzysliscie :)
Obrazek

skarpetka offline
ABSOLUTNY MANIAK

dekoracja sali

15 lis 2010, o 18:03

Miya, bardzo podoba mi się dekoracja auta (te motyle przy klamkach :D)
fiolki na drzwiach kościoła fajne, ale wydaje mi się, że w ogóle nie pasują do tego, co będzie w środku. Dywan z monogramem - imho okropnie pretensjonalny; nie podobają mi się też stojaki (bo same kule na ławkach śliczne). "Girlandy kryształów spływające" z białych donic to małe przegięcie, podobnie jak brylanciki na motylach w wazonach na stołach gości, kryształki na oknach, ogólnie kryształów za dużo dla mnie (żyrandole będą chyba duże?) - z motylami będzie przesłodzone imho, albo motyle albo kryształy razem tracą na elegancji/klasie, robi się mały kiermasz;)
literki na drzwi słodkie:)
no i pływająca świeca i storczyk w chillout roomie nie pasuje mi w ogóle do reszty pokoju.

roni1985 offline
ABSOLUTNY MANIAK
Miejsce Ślubu/wesela: Krakow
Data Ślubu: 16 lipca 2011

dekoracja sali

15 lis 2010, o 18:10

Kompozycje na blacie - kwiaty storczyka zanużone w wodzie z pływającą świecą.

Image

Miya ja osobiscie jestem przeciwna takiej dekoraci, kojarzy mi sie to z takimi tandetnymi plastikowymi wazonikami w ktorych zatopione sa sztuczne roze, plywajace swieczki podobaja mi sie ale tylko kremowe lub biale w jasnych kompozycjach- to tylko moje odczucia, jesli Wam sie podobaja to ok

Nie podoba mi sie tez ten pomysl z ozdabianiem drzwi kosciola- z doczepianymi kwiatami- dla mnie to troche dziecinny pomysl, kojarzy mi sie z dziecmi, ktore podczas zabawy urodzinowej ozdabiaja caly pokoj na maksa balonikami, doczepiaja wszedzie serpentyny i kolorowe rysunki. Jak dla mnie za duzo tymbardziej ze drzwi beda otwarte wiec i tak nikt z zewnatrz nie bedzie sie im przygladal.

Cala reszta bardzo mi sie podoba zwlaszcza ten namiot nad Waszym stolem- bedzie pieknie :roll:

LilkaOsuch offline
Kreci się w kółko
Miejsce Ślubu/wesela: Wolbrom/Klimtówka
Data Ślubu: 14 sierpnia 2011

dekoracja sali

15 lis 2010, o 20:57

Miya mnie się podoba Twoje podejście :) W końcu ślub i wesele to jeden dzień w życiu i trzeba zaszaleć i pojść na całość, tylko troszkę po drodze zgubiłaś fakt, że jestesmy w Polsce i to własnie nasze, tradycyjne elementy weselne tworza niepowtarzalną calosc i zazdrosc innych ludzi na świecie.
Mam tez wrazenie ze za duzo naogladalas się platynowych wesel na wedding tv i trochę za duzo tych motyli wszedzie, przepych jest ok ale u Diora na haute couture lub w carskiej rosji :)
Jak bylam w stanach to tamtejsi goscie zachwycali się naszymi obrzedami, umiarem, elegancją i dystyngowaniem a takze folklorem na weselu. zgodnie stwierdzili ze u nich w stanach wesela przyslaniają panstwa mlodych i tworzy sie w ten sposob szopka i nic wiecej( w wolnym tlumaczeniu):)
Ale to Twoje wesele skoro chesz motyle wszedzie itp to super, Tobie ma sie podobac.
Ja bym wziela przyklad z Kozuchowskiej, ktora majac kupe kasy zrobila eleganckie przyjecie z polską tradycja i Karolina Ferenstein takze :)

sylwia* offline
Ślubny bzik
Miejsce Ślubu/wesela: kraków
Data Ślubu: 18 czerwca 2011

dekoracja sali

15 lis 2010, o 21:46

Miya, a kiedy bedzie dekorowac kosciol jak pewnie tez inne pary beda brac slub przed i po was?

i mam takie wrazenie czytajac to po raz kolejny Twoj plan na dekoracje ze ta oprawa Was przysloni..
Obrazek

Miya offline
ABSOLUTNY MANIAK

dekoracja sali

15 lis 2010, o 22:10

sylwia*, rozwiniesz? :) Dlaczego za dużo wymyślam? Chce żeby nasze wesele było dopracowane w najmniejszych szczegółach, żeby goście wchodzili na sale jak do bajkowej magicznej krainy, trochę jak drzwi do innego świata. :)
skarpetka, żyrandoli nie będziemy mieć zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. :) Wszelkie motyle do dekoracji będą proste białe, bez brylancików itd.
roni1985, ciekawy pogląd z tą bramą, pomyślę nad tym.
LilkaOsuch, my czerpiemy po prostu ze wszystkiego co nam się podoba. :) Będziemy mieć też polskie tradycje. Myślę, że akurat estetyka(dla każdego co innego to znaczy oczywiście) nie zna granic. :)
sylwia*, chciałabym się dogadać z innymi parami w sprawie dekoracji kościoła.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona
Posty: 1113Strona 42 z 751 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 75