Gdzie mozna kupic bielizne w nietypowym rozmiarze????

Ekspert: Podforum czeka na Eksperta. Zgłoszenia na admin@weseleforum.pl
ptaszyna offline
ABSOLUTNY MANIAK
Miejsce Ślubu/wesela: Ożarów
Data Ślubu: 20 września 2008

18 lip 2010, 15:56

Doroti, danke.. po porodzie się na pewno wybiorę
Piotruś Kasia Tomuś
Pobraliśmy się 20 września 2008r.
SZYCIOTYP

Rapi offline
Gorączka ślubna
Miejsce Ślubu/wesela: Kraków
Data Ślubu: 8 września 2012

Re: Gdzie mozna kupic bielizne w nietypowym rozmiarze????

18 lip 2010, 20:29

Intimo4you jest też na ul. Wysłouchów , ale mają tam końcówki serii bo zamykają ten sklep, więc będą tylko na Dietla.

gochakal offline
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Krakow
Data Ślubu: 31 lipca 2010

18 lip 2010, 21:15

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi, w takim razie wybiore sie do tych sklepow w przyszlym tygodniu jak juz bede w Polsce. Dzis bylam w sklepie gdzie maja kolekcie Triumpha i rzeczywiscie, nie bylo zadnego wyboru :( a i jeszcze jedna wazna sprawa: zapomnialam dodac ze potrzebuje taki bez ramiaczek albo odpinane ramiaczka ale zeby nie byl bardzo wysoki bo mi bedzie wystawal spod sukni.
Napiszcie jeszcze odnosnie majtek sciagajacych, gdzie je dostane? I czy dostane w rozmiarze S?
Magi, wolalabym chyba pas bo takie majtki to niezbyt wygladaja.. :? ale w sumie to moga byc tez majtki.
Nie mam gorsetu niestety, suknia jest uszyta z calosci, a na wysokosci ma wszyte w srodku takie chyba silikonowe wkladki. Poniewaz mam duzy biust a material sukni jest mieki wiec mi gora opada, wyglada to slabo, mam ramiaczka do sukienki i moge je wszyc ale ja wole bez!
Jesli chodzi o ceny to chyba jest mi obojetne, wazne tylko by moje cycochy wygladaly dobrze :D
Potrzebuje jeszcze podwiazke, czy dostane ja w tych sklepach, ktore wymienilyscie?

Doroti offline
ABSOLUTNY MANIAK
Data Ślubu: 19 czerwca 2010

18 lip 2010, 21:51

gochakal w jakim kraju mieszkasz? w Polsce bielizna o małych obwodach tak naprawdę raczkuje i nie wiem czy nie łatwiej byłoby CI kupić coś na miejscu za granicą :) Bieliznę ściągającą mają na pewno w Intimo. Podwiązkę dostaniesz w każdym właściwie sklepie z bielizną, a już napewno w sklepach z art. ślubnymi przy ul.Długiej :)
Czasami stanik doszywa się do sukni, żeby nic nie wystawało, może zapytaj w salonie, w którym kupujesz suknię czy nie zrobiłyby tego w cenie poprawek. Jaki model sukni wybrałaś? :)
edit. a może po prostu gorset (jeśli chcesz bieliznę korygującą jeszcze) np. taki z panache
Obrazek
Obrazek Obrazek

gochakal offline
Rozkręca się

18 lip 2010, 22:21

Mieszkam w Wielkiej Brytanii, wiem ze tutaj nietypowe rozmiary sa bardziej popularne niz w Polsce. Niestety troche zwlekalam z zakupem....wybralam sie dzis do paru sklepow ale niestety nie bylo duzego wyboru jesli chodzi o bialy stanik z odpinanymi ramiaczkami w rozmiarze 32 e. Na necie nie chece zamawiac bo wolalabym przymierzyc, nie mam czasu na zamawianie w sieci, jesli okaze sie ze bedzie niedobry tonie bede mogla zamienic poniewaz za kilka dni bede juz w Polsce.
Jesli chodzi o suknie to masz niezly pomysl ale problem w tym ze zamowilam ja przez internet, okazla sie dobra o dziwo!!!) no i znow brak czasu, nie dam rady jej odeslac i czekac na poprawki!! Ale glupia krowa ze mnie ze tak zwlekalam z zakupem bielizny ;(
Ponizej wklejam zdjecie mojej sukienki

gochakal offline
Rozkręca się

18 lip 2010, 22:25

a tak wyglada w rzeczywistosci.....
mozecie zobaczyc ze gora nie jest sztywna wiec musowo musze miec dobry stanik w innym razie bedzie trzeba doszyc ramiaczka a tego nie chce!!!!!

Doroti offline
ABSOLUTNY MANIAK

18 lip 2010, 22:34

gochkal bardzo ładna , klasyczna suknia :) ona jest sznurowana czy na zamek? fiszbiny powinny trzymać dobrze suknię, ma się opierać na talii a nie wisieć na biuście jeśli rozumiesz co mam na myśli :)
sprawdziłam i w marcille mają taki model w Twoim rozmiarze
Obrazek
w intimo taki 60e
Obrazek
i jeszcze miejsca polecane przez dziewczyny, myślę że coś wybierzesz :) spokojnie
Obrazek Obrazek

gochakal offline
Rozkręca się

18 lip 2010, 23:04

Wiem o co chodzi ;) dzieki Doroti za zdjecia, wiesz ze tez patrzylam na te same staniczki co podalas zdjecia :D ten z marcille mi sie podoba!!! Wybiore sie tam w piatek, bo dopiero w czwartek wieczorem bede w Polsce, mam nadzieje ze jeszcze beda miec moj rozmiar!
Ten gorsecik cudo!!! Tylko mam nadziej ze te paseczki utrzymujace ponczochy da sie odpinac bo ponczoch nie zakladam tylko gole nogi i buty na paskach wbrew przesadom :D
Pzdrowki dziewczyny, a w szczegolnsci dla Doroti, dzieki!!!!

gochakal offline
Rozkręca się

24 lip 2010, 17:16

Hej dziewczyny
Bylam wczoraj na Dlugiej a sklepie ale nie bylo niestety mojego rozmiaru, udaalam sie do sklepu intimo4ypu na Ditla i rzeczywiscie musze przyznac ze obsluga sklepu rewelacyjna, pani dokonala pomiaru mojego biustu i okazalo sie ze mam 65 F. W sklepie nie bylo wystawionego takiego stanika jak chcialam ale pani wygrzebala z dostawy z nowej kolekcji i juz mam staniczek taki jak chcialam :D
Sklep rewelacja, troche drogo ale jakie tam maja biustonosze!!!!!!

Doroti offline
ABSOLUTNY MANIAK

25 lip 2010, 19:39

gochakal napisał(a):Hej dziewczyny
Bylam wczoraj na Dlugiej a sklepie ale nie bylo niestety mojego rozmiaru, udaalam sie do sklepu intimo4ypu na Ditla i rzeczywiscie musze przyznac ze obsluga sklepu rewelacyjna, pani dokonala pomiaru mojego biustu i okazalo sie ze mam 65 F. W sklepie nie bylo wystawionego takiego stanika jak chcialam ale pani wygrzebala z dostawy z nowej kolekcji i juz mam staniczek taki jak chcialam :D
Sklep rewelacja, troche drogo ale jakie tam maja biustonosze!!!!!!

pochwal się jaki model wybrałaś :D
Obrazek Obrazek

corpse bride offline
Złota foremka
Miejsce Ślubu/wesela: Dominikanie / Hotel Poleski
Data Ślubu: 9 lipca 2011

25 lip 2010, 20:52

a ja polecam w ogóle każdej zmierzenie się i przeliczenie od nowa rozmiaru stanika. ślub i dobór stanika do sunki może być dobrym pretekstem. zwłaszcza chodzi mi o dziewczyny, które są przekonane, że to nie do nich, bo "przeiceż mają 75b, a ten rozmiar jest typowy".

ja też myślałam długo, że mam 75b, ale tak naprawdę dużo lepiej się czuję (i wyglądam!!!) w 70c albo - jeszcze lepiej - 65dd czy jakoś tak. polecam.

anulka29 offline
Rozkręca się
Data Ślubu: 15 września 2012

14 sty 2012, 16:49

Ja od dawna noszę tzw. "dobre rozmiary" i oczywiście polecam, niezależnie od wielkości biustu :) Noszę mniej więcej 70G lub 75FF z rozmiarówki brytyjskiej, z polskiej to wstyd nawet napisać :szok: - niestety mam spory biust i martwię się czy jakiś biustonosz bez ramiączek go utrzyma... A sukienka wymaga takowego :zakrecony:
Mam dwa "moje" sklepy które mogę polecić - tak jak juz ktoś wspominał Marcille na Długiej i Intimo na Dietla. Oba w centrum i oba mają profesjonalną obsługę. Jak coś upatrzę i kupię to dam znać!

martazpk offline
ABSOLUTNY MANIAK
Miejsce Ślubu/wesela: Wróblowice, Siepraw
Data Ślubu: 9 czerwca 2012

15 sty 2012, 18:03

Ja dopiero jak poszłam po biustonosz do sukni to się dowiedziałam jaki mam rozmiar i moje wielkie zdziwienie że nie jest to 75B :) I zawsze jak w każdym sklepie mogłam sobie kupić biustonosz tak teraz tylko w sklepach z bielizną... A tam niestety ceny dużo wyższe
Obrazek
Obrazek

Octopusi offline
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Kraków
Data Ślubu: 26 maja 2012

23 sty 2012, 14:53

To ja wam polecę jeszcze sklep na Krakowskiej pod arkadami, Braffiteria i biustonosze Ewy Michalak. Ma bardzo szeroka rozmiarówkę, a panie tam pracujące służą rada i pomocą. Aż się zdziwiłam jaki mam rozmiar :shock:

pigwa offline
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: kraków
Data Ślubu: 4 lutego 2012

26 mar 2012, 16:46

_Agunia_KrK_ napisał(a):gochakal, polecam intimo4you znajdziesz na pewno bieliznę dla siebie mają duże rozmiary sklep znajduje się na ul. Dietla 50

Ja dodam jeszcze a propos sklepu na Dietla 50, że można u nich korzystać z Karty na Plus. daje to przy pierwszym wejściu 25 % rabatu na drugi biustonosz. A na Alei Pokoju 24 można mieć aż 40% rabatu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona