Odwiedź nas w

Polecam sale weselna

kaska6817 offline
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: krakow
Data Ślubu: 22 października 2011

Polecam sale weselna

22 sty 2012, o 21:12

witam , polecam extra sale pod Krakowem okolice Gdowa / Zagórzany Karczma Gazdówka, jesli lubi ktos góralskie klimaty, fajna drewniana sala, wlasciciele mili naprawde, jedzenie bardzo bardzo dobre jestesmy bardzo zadowoleni ze wybralismy to miejsce .Naprawde goraca polecam.

Aga_2012 offline
Nowy
Miejsce Ślubu/wesela: fero express kraków
Data Ślubu: 28 kwietnia 2012

Re: Polecam sale weselna

17 maja 2012, o 08:34

Witam, wszystkich poszukujacych sali/hotelu na przyjecie weselne rok temu sama mialam wielki problem gdzie zrobic wesele zeby jedzenie bylo dobre sala przyjemna i oczywiscie cena przestepna, 28 kwietnia 2012 mielismy wesele w hotelu fero express w krakowei i goraco polecam ten hotel, dobry kontakt z osoba odpowiedzialna za organizacje naszego wesela wszystko ustalilismy w 2-3 spotkania, mielismy degustacje posilkow przed zatwierdzeniem menu, sala restauracyjna jest ladna dodatkowo dla gosci weselnych był dostepny taras co się sprawdzilo przy pieknej pogodzie, kelnerzy podczas przyjecia uwijali sie jak mrowki niemal kazdy gosc dostal cieply posilek w tym samym czasie, na stolach jedzenie bylo uzupelniane na biezaco a jedzeniem byli zachwyceni nawet wybredni goscie, mowi sie ze "nie dogodzisz kazdemu" nam sie to udalo wlasnie w hotelu fero express, jesli nie wiecie gdzie rozganizowac wasze wesele w krakowie goraco polecam ten hotel Aga

Oleńka offline
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Lesznowoloa/Magdalenka
Data Ślubu: 15 października 2011

18 maja 2012, o 11:49

Aga_2012 napisał(a):Witam, wszystkich poszukujacych sali/hotelu na przyjecie weselne rok temu sama mialam wielki problem gdzie zrobic wesele zeby jedzenie bylo dobre sala przyjemna i oczywiscie cena przestepna, 28 kwietnia 2012 mielismy wesele w hotelu fero express w krakowei i goraco polecam ten hotel, dobry kontakt z osoba odpowiedzialna za organizacje naszego wesela wszystko ustalilismy w 2-3 spotkania, mielismy degustacje posilkow przed zatwierdzeniem menu, sala restauracyjna jest ladna dodatkowo dla gosci weselnych był dostepny taras co się sprawdzilo przy pieknej pogodzie, kelnerzy podczas przyjecia uwijali sie jak mrowki niemal kazdy gosc dostal cieply posilek w tym samym czasie, na stolach jedzenie bylo uzupelniane na biezaco a jedzeniem byli zachwyceni nawet wybredni goscie, mowi sie ze "nie dogodzisz kazdemu" nam sie to udalo wlasnie w hotelu fero express, jesli nie wiecie gdzie rozganizowac wasze wesele w krakowie goraco polecam ten hotel Aga

Super, a jak tam jest? Bardziej tradycyjnie, swojsko, czy też bardziej nowocześnie? Szukamy lokalu dla brata. Czego w stylu podwarszawskiej Oycowizny. Brat ma jednak większość ze znajomych właśnie w Krakowie i pilnie czegoś poszukujemy, ale najlepiej, gdyby to było coś pod Krakowem, z ogrodem. Ślub jest na początku września :) Z góry dziękuję za polecenia :)

Paulinka offline
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Kraków
Data Ślubu: 28 grudnia 2013

23 maja 2012, o 11:38

Hej Olu,

Z tego co mi wiadomo i co się orientowałam to w hotelu Fero znajomi znajomych byli na weselu wiec ich dopytałam bo sama to miejsce brałam pod uwagę, ale średnio chwalili! Za to jeśli chcesz wesele na obżerzach Krakowa jest jeszcze hotel Witek, którym się sama zainteresowałam i tam jest gigantyczny niepłatny parking no i mają ładny ogród tak jak chciałaś i podobno bardzo dobre jedzenie - tam też miałam swoich weselnych szpiegów ;)
Wysłałam zapytanie w forum odnośnie opinii miedzy innymi o to miejsce niestety jeszcze nie mam odpowiedzi, ale dużo dobrego słyszałam od ludzi o weselach tam, więc możliwe, że tam będzie moje wesele :)

surrealistka offline
Rozkręca się
Data Ślubu: 13 kwietnia 2013

28 maja 2012, o 20:26

Dziewczyny, my się z narzeczonym strasznie dużo zjeździliśmy po salach weselnych i moje odczucia:

FERO - faktycznie ciekawa sala, nie wiem jak z jedzeniem bo nie byłam tam i nigdy nie jadłam. Estetyka super, mnie tylko trochę odstrasza to schodzenie do podziemi.

WITEK - faktycznie parking duży plus, miejsca do tańczenia duużo (byliśmy na tej największej sali na weselu), Jedznie ok, ale bez rewelacji.

To co jeszcze zwróciło moją uwagę to Margherita w Modlnicy (piękna sala ) i Dworek w Tomaszowicach - a dokładnie możliwość wesela w oranżerii - BAJKA, ale w obu przypadkach cena za osobę przewyższa moje oczekiwania finansowe ;)

perta offline
Rozkręca się
Miejsce Ślubu/wesela: Wadowice
Data Ślubu: 0- 0-2013

Polecam sale weselna

24 cze 2012, o 23:30

Witam. Poszukuję przyjemnej sali weselnej/ domu weselnego/ domu ludowego w okolicach Wadowic, Zatora, Skawiny, Chrzanowa. Byłoby dobrze gdyby sala była w dosyć ładnej okolicy, odnowiona, z odpowiednim zapleczem gastronomicznym (naczynia, chłodnia itp.), klimatyzacja. Będzie ok. 100gości. Bardzo bym prosiła o przesłanie linka albo zdjęć tych sal i jeśli to możliwe cennik wynajmu. Dziękuje z góry:)

Alina offline
Rozkręca się
Data Ślubu: 4 sierpnia 2012

14 sie 2012, o 21:38

Witam

Polecam salę weselną organizacji "Weselmy się" na.ul Zdrowej 8 jest ich biuro w Krakowie.
Mają kilka sal.
Nasz ślub był u nich na ul.Załęcze 1a (koleżanka była na weselu w sali Vangelis i ponoć też było super)
Miałam tydzień temu na Załęczu wesele w upalnym sierpniu i było wspaniale.

Polecam to miejsce bo jest urocze a kucharki i kelnerki przesympatyczne.
Pani menadżerka pełny profesjonalizm.
Rewelacyjna firma.
Nasze wesele było na 85 osób i sala idealnie pasowała na taką ilość osób.

Ness offline
Stan podgorączkowy
Miejsce Ślubu/wesela: Mogiła/DW Pod Kasztanami
Data Ślubu: 31 sierpnia 2013

16 gru 2012, o 20:17

Odnoszę wrażenie, że od jakiegoś czasu mam nieustanne deja vu... :zakrecony:
Jeśli patrzy się razem w górę, niebo się przybliża...

Obrazek

liliaa offline
Rozkręca się
Data Ślubu: 12 sierpnia 2009

28 cze 2014, o 09:39

ja ostatnio byłam na weselu w Hotelu Old Town, bardzo ładna i elegancka sala. Jedzenie bardzo smaczne. Odpada też problem, gdzie gości ulokować, jak są przyjezdni i wielki, naprawdę wielki plus tego, że mają swój parking

belladonna offline
Kreci się w kółko
Miejsce Ślubu/wesela: kraków
Data Ślubu: 25 lipca 2015

28 cze 2014, o 11:53

liliaa dziękuje za ta informację ten lokal jest na mojej liście miejsc do rozpatrzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama